Jak możemy pomóc?

Oferujemy pełen zakres usług komunikacyjnych dla firm, osób i instytucji.

Od niemal 30 lat gromadzimy wiedzę w obszarze public relations, marketingu, budowy wizerunku, personal brandingu, czy organizacji wydarzeń – zarówno dla globalnych, jak i rodzimych marek.

Skuteczność naszych działań jest konsekwencją naszego unikatowego know-how, ogromu doświadczenia, kreatywności oraz rozbudowanej sieci kontaktów z mediami i liderami opinii.

Poniżej znajdziesz przykłady stosowanych przez nas narzędzi.

Doradztwo strategiczne

Przekazy dotyczące firm, produktów i projektów przygotowujemy z punktu widzenia odbiorców. Doradzamy, jak maksymalizować efekty i minimalizować koszty strategicznych działań komunikacyjnych. Wiemy, jak budować informacje i przygotować działania, które gwarantują sukces.

Komunikacja zintegrowana

Traktujemy komunikację kompleksowo, pamiętając o strategicznych celach naszych Klientów. Reagujemy szybko i sprawnie, a nasze przekazy trafiają do odbiorców przy użyciu wielu precyzyjnie dobranych kanałów i narzędzi.

null

Komunikacja korporacyjna

Budujemy pozytywny wizerunek firm i organizacji, prezentując ich działalność i osiągnięcia. Zarządzamy ich reputacją: od audytu wstępnego poprzez przygotowanie strategii komunikacji, aż po jej skuteczną realizację. W imieniu i interesie Klienta utrzymujemy relacje z mediami, liderami opinii, ekspertami, społecznością lokalną, środowiskiem biznesowym oraz politycznym. Przygotowujemy kluczowe informacje dotyczące firmy i jej wizerunku: opisy, slogany, corporate identity.

Komunikacja produktowa

Wprowadzamy na rynek nowe produkty i wspieramy komunikacyjnie już istniejące. Przygotowujemy strategię, dobieramy skuteczne narzędzia i kanały komunikacji, dbając o optymalizację budżetu. Promujemy produkty eksponując ich zalety.

Komunikacja marki

Budujemy wizerunek marki, dbając o wzrost jej wartości i zwiększenie rozpoznawalności. Planujemy działania tak, by stale umacniały pozycję brandu względem konkurencji.

Budowa marki osobistej

Kreujemy wizerunek przywódców biznesu i menedżerów. Dbamy o ich rozpoznawalność, obecność w mediach i na wybranych wydarzeniach oraz o utrzymywanie dobrych relacji z wybranymi grupami docelowymi. Pozycjonujemy jako liderów opinii i ekspertów w danej dziedzinie. Przygotowujemy do godnego reprezentowania firmy podczas wystąpień publicznych. Podpowiadamy, jak formułować myśli i poglądy, by słowem zwyciężać wszystkie walki.

Komunikacja w nowych mediach

Prowadzimy dla naszych Klientów kompleksową komunikację w Internecie. To złożone, ale skuteczne narządzie komunikacji. Docieramy z komunikatami do użytkowników mediów społecznościowych, czytelników blogów, osób aktywnych na forach i innych użytkowników Internetu. Budujemy społeczności, angażujemy, słuchamy, odpowiadamy i szybko reagujemy w przypadku nieoczekiwanych kryzysów. Na potrzeby social media tworzymy unikalny kontent, który zapada w pamięć. Pilnie śledzimy zmieniające się trendy, techniki oddziaływania i potrzeby internautów.

Public Affairs

Właściwie zarządzana sfera Public Affairs ma kluczowe znaczenie dla budowy wizerunku firmy i jej emocjonalnego odbioru przez bliższe i dalsze otoczenie zewnętrzne.
Doradzamy firmom, jak budować i utrzymywać dobre relacje ze sferą publiczną. Monitorujemy procesy legislacyjne, zacieśniamy stosunki z władzami, analizujemy i kreujemy relacje z otoczeniem firmy i dbamy o skuteczne ich utrzymywanie.

Komunikacja wewnętrzna

Sprawny przepływ informacji wewnątrz firmy jest jednym z ważniejszych elementów funkcjonowania przedsiębiorstwa. W istotny sposób wpływa on na poziom satysfakcji pracowników, ich lojalność wobec pracodawcy oraz relacje zarządu z zatrudnionymi. Wspieramy naszych Klientów w przygotowaniu, wdrożeniu i realizacji strategii komunikacji wewnętrznej. Tworzymy komunikaty, wybieramy odpowiednie kanały i narzędzia dotarcia oraz ustalamy częstotliwość przekazywania informacji.

Komunikacja kryzysowa

W sytuacjach kryzysowych działamy natychmiastowo i precyzyjnie. Naszym nadrzędnym celem jest złagodzenie szkodliwości negatywnej informacji, maksymalne ograniczenie czasu jej funkcjonowania w przestrzeni publicznej i płynne przejście do odbudowy pozytywnego wizerunku. Z powodzeniem przeprowadziliśmy naszych Klientów przez wydarzenia kryzysowe w ponad 100 skomplikowanych przypadkach.

Employer branding

Wiemy, jak dużym wyzwaniem dla firm jest przyciągnięcie i utrzymanie kompetentnych, ambitnych i doświadczonych pracowników. Od lat wspieramy je w budowaniu marki pracodawcy i pozyskiwaniu najlepszych kandydatów. Przygotowujemy komunikaty dotyczące zatrudnienia, motywowania zespołu, systemu świadczeń pozapłacowych, kultury organizacji, zarządzania różnorodnością oraz wszelkich zmian kadrowych.

CSR

Opracowujemy strategie Corporate Social Responsibility oraz Corporate Social and Environmental Responsibility. Inicjujemy i prowadzimy kampanie społeczne, edukacyjne oraz działania w zakresie programów wolontariatu pracowniczego. Rekomendujemy formy wspierania organizacji pozarządowych i współpracy z nimi oraz promujemy realizowane działania.

Kampanie społeczne i edukacyjne

Opracowujemy strategie i scenariusze kampanii, dobieramy narzędzia, grupy docelowe oraz kanały dotarcia, a także partnerów akcji. Zajmujemy się ich kompleksową realizacją. Potrafimy uzyskać akceptację otoczenia dla celów, koncepcji i organizatorów akcji.

Organizacja wydarzeń specjalnych i eventów

Zajmujemy się kompleksową organizacją wydarzeń specjalnych. Tworzymy koncepcje, scenariusze i czuwamy nad ich realizacją. Współpracujemy z najlepszymi, sprawdzonymi dostawcami. Zajmujemy się logistyką, pozyskaniem patronatów, zaproszeniem liderów opinii, celebrytów, czy medialnym nagłośnieniem eventu. Wiemy, że dobrze zrealizowane wydarzenie to idealne narzędzie budowania pozytywnego wizerunku.

Szkolenia medialne i z zakresu wystąpień publicznych

Uczymy, jak występować przed kamerą, utrzymywać relacje z mediami, dokonywać autoprezentacji i panować nad emocjami podczas wystąpień publicznych. Szkolenia umożliwiają poznanie nowoczesnych reguł autoprezentacji, komunikowania się i kreowania wizerunku osób oraz organizacji. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów i podzielone na uzupełniające się moduły – teoretyczny oraz praktyczny, polegający na ćwiczeniach w zaaranżowanym studiu telewizyjnym i omówieniu nagranych przez operatora wystąpień.