Flower Expo Poland
11 marca 2016
Setny implant
23 maja 2016
Show all

Okno V82 ProSafe

Okno V82 ProSafe – nowa klasa bezpieczeństwa

 

Vetrex, pomorski producent stolarki premium wprowadza do sprzedaży nowy system, o antywłamaniowej skuteczności potwierdzonej licznymi rzetelnymi badaniami

 

W dniach 9-10 kwietnia podczas katowickich targów „Dom i Otoczenie” miała miejsce premiera nowego produktu marki Vetrex – okna V82 ProSafe. System ten powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie inwestorów na stolarkę premium utrudniającą włamanie.

Opracowanie produktu, w tym przeprowadzenie odpowiednich badań, uzyskanie certyfikatów i aprobat potwierdzających niezawodność okien, zajęło blisko dwa lata. Wszystkie deklarowane przez producenta walory okna zostały zweryfikowane w testach przeprowadzonych w notyfikowanych instytutach badawczych. W wyniku tych działań pojawił się system okienny najdokładniej na polskim rynku przebadany pod kątem odporności na włamanie. V82 ProSafe uzyskał certyfikat RC2, zarówno dla konstrukcji fasadowych rozwierno-uchylnych jak i wybranych przesuwnych.

Przed włamaniem chronią główne elementy konstrukcyjne okna V82 ProSafe, takie jak profile, szyby i okucia oraz liczne akcesoria. System V82 ProSafe dostarcza szerokich możliwości aranżacyjnych – dostępny jest w pełnej, liczącej 55 odcieni palecie oklein i wykonywać w nim można przeszklenia rozwierno-uchylne i przesuwne. Szczegóły techniczne nowego rozwiązania dostępne są na stronie producenta oraz w Autoryzowanych Salonach Sprzedaży.