Commvault poinformował, że w najnowszym raporcie „2022 Gartner® Magic Quadrant™ for Enterprise Backup and Recovery Software Solutions” został sklasyfikowany w grupie liderów.
Commvault po raz jedenasty z rzędu wśród liderów w raporcie Gartner Magic Quadrant
5 sierpnia 2022
Just Chrys
Feeria kolorów i kształtów chryzantem podczas Europa Cup 2022
22 sierpnia 2022
Show all

Majestatyczne róże Avalanche+® ozdobą Europa Cup 2022

Białe róże Avalanche+®

Białe róże Avalanche+®

Gości przybywających do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach, w którym odbędą się Florystyczne Mistrzostwa Europy 2022, powita spektakularna instalacja florystyczna wykonana z kilku tysięcy ekskluzywnych róż Avalanche+®, od ich sponsora, koncernu Dümmen Orange.

Projekt i wykonanie aranżacji to dzieło mistrzów florystyki, Zygmunta Sieradzana i Tomasza Kuczyńskiego, głównych wykładowców w Międzynarodowym Instytucie Florystycznym. Luksusowe róże Avalanche+®, zaaranżowane w nowatorski i wyjątkowy sposób, z pewnością urzekną zwiedzających swoją klasą i elegancją. Na pewno warto przyjechać do Katowic, aby się o tym osobiście przekonać.

Dodatkową atrakcją dla miłośników róży Avalanche+® będą minipokazy w wykonaniu mistrzyni florystyki, Anny Lamot-Bach, które przez cały czas trwania Europa Cup 2022 będą odbywać się na stoisku firmy OASIS®. Florystka zademonstruje różne dekoracje kwiatowe, w tym bransoletki na rękę z różą Avalanche+®, oraz wskaże ekologiczne rozwiązania, w których róża Avalanche+® zostanie wyeksponowana na wielu różnych recyklingowanych podstawach.

Historia rodziny róż Avalanche+® rozpoczęła się ponad dwie dekady temu kultową już, białą różą. Jej nazwa (ang. lawina) nawiązuje do siły, trwałości i wyjątkowego rozmiaru tego kwiatu. W kolejnych latach rodzina powiększyła się o kilka pastelowych róż o tej samej charakterystyce i prezencji.


Więcej o Florystycznych Mistrzostwach Europy 2022.

Więcej o różach Avalanche+®.