FIS Freeski World Cup Stubai 2017
9 listopada 2017
Oświadczenie
1 stycznia 2018

#KreatywnaZieleń

Rośliny w biurze i sukces firmy
#KreatywnaZieleń w Centrum Kreatywności w Warszawie

Nie jest tajemnicą, że zdrowi i zadowoleni pracownicy mają wpływ na sukces firmy. Interesujące projekty, przyjazny, zgrany zespół i dobre warunki to nie wszystko. Niezwykle istotny, a często niedoceniony jest wystrój biura oraz obecność w nim roślin zielonych. Zaskakujące?

Kreatywni przedsiębiorcy mają coraz większą świadomość dotyczącą pozytywnego wpływu roślin. Tak powstał projekt #KreatywnaZieleń zrealizowany w Centrum Kreatywności Targowa, sfinansowany przez Ambasadę Królestwa Niderlandów. Ma on na celu propagowanie pozytywnego oddziaływania roślin na człowieka i zachęcanie do otaczania się roślinami zielonymi w miejscach pracy. W ramach projektu wypełniona została zielenią przestrzeń warsztatowa, którą mogą użytkować najemcy biur (w większości start-upy) oraz osoby korzystające z usług Centrum Kreatywności, uczestnicy odbywających się licznie warsztatów i konferencji.

Jak widać, rośliny i kreatywność idą ze sobą w parze. Projekt #KreatywnaZieleń ma zachęcić do wykorzystywania roślin w każdej nawet najmniejszej biurowej przestrzeni, ze względu na płynące z tego korzyści. Nadchodząca jesień i zima są dobrym momentem, aby zadbać o zdrową przestrzeń do pracy i odpoczynku.

Projekt zrealizowany przez Agencję SIGMA na zlecenie Ambasady Królestwa Niderlandów.