Commvault
Commvault wprowadza na AWS Marketplace inteligentne usługi związane z danymi
24 listopada 2021
Raj dla rodzin z dziećmi w Dolinie Stubai
Raj dla rodzin z dziećmi w Dolinie Stubai
14 stycznia 2022
Show all

Commvault powołuje Danielle Sheer na stanowisko dyrektorki ds. prawnych

Commvault

Commvault

Wiedza Sheer w zakresie ochrony danych i doświadczenie w szybko rozwijających się firmach SaaS usprawnią świadczenie przez Commvault najlepszych w swojej klasie inteligentnych usług związanych z danymi.

Commvault, lider globalnego rynku inteligentnych usług związanych z danymi w środowiskach lokalnych, chmurowych i SaaS (oprogramowanie jako usługa), poinformował o objęciu przez Danielle Sheer stanowiska Chief Legal and Compliance Officer. Będzie ona kierować globalnymi zespołami w tych obszarach, a także programami w zakresie ładu korporacyjnego, handlu, własności intelektualnej i prywatności.

 

Ład korporacyjny oraz ochrona danych i zarządzanie nimi jeszcze nigdy nie były tak złożone i kluczowe – powiedział Sanjay Mirchandani, President and CEO Commvault. Przywództwo strategiczne Danielle i jej bogate doświadczenie w zarządzaniu złożonymi globalnymi dyrektywami i przepisami dotyczącymi ochrony danych pozwolą nam wyznaczyć nowe standardy oraz umocnić pozycję zaufanego partnera w branży.

Sheer wielokrotnie usprawniała ochronę danych osobowych i inne globalne działania prawne w publicznych spółkach technologicznych, przeprowadzała pierwsze oferty publiczne (IPO), realizowała transakcje i integracje o charakterze strategicznym oraz doradzała zarządom i radom nadzorczym w zakresie ładu korporacyjnego i spraw związanych z akcjonariatem w firmach z branży SaaS i technologii oprogramowania.

Przedsiębiorstwa na całym świecie rozumieją, że dane napędzają biznes oraz zdają sobie sprawę, że zagrożenia dla ich danych – takie jak ransomware – są znaczące i stale rosną. Zapotrzebowanie na bezpieczne, inteligentne usługi związane z danymi jest większe niż kiedykolwiek wcześniej. Jestem zaszczycona mogąc dołączyć do Sanjay’a i zespołu Commvault, który pomaga klientom odnosić sukcesy w świecie opartym na danych – dodała Sheer.

Sheer pełniła wcześniej funkcję głównej radczyni prawnej w firmie Bottomline oraz u dostawcy rozwiązań SaaS backup w chmurze, firmy Carbonite. Obecnie zasiada w zarządzie firmy LinkSquares, w radzie liderów Beth Israel Deaconess Medical Center oraz w komitecie sterującym TechGC.


O firmie Commvault

Commvault umożliwia specjalistom ds. biznesowych i informatycznych wykonywanie rozmaitych czynności związanych z danymi przy jednoczesnym zapewnieniu integralności tych działań. Czołowa platforma inteligentnych usług przetwarzania danych (Intelligent Data Services Platform) pozwala przechowywać, chronić, optymalizować i wykorzystywać dane, niezależnie od tego, gdzie się one znajdują. Platforma zapewnia klientom prostotę i elastyczność. Jest dostępna w formie subskrypcji oprogramowania, urządzenia zintegrowanego typu appliance, rozwiązań udostępnianych przez partnerów lub oprogramowania jako usługi SaaS , które stanowi kluczowy czynnik wyróżniający na rynku. Przez 25 lat ponad 100 000 organizacji zaufało Commvault, a obecnie firma co kwartał podwaja liczbę klientów, którzy wykorzystują rozwiązanie Metallic do modernizacji swoich środowisk w miarę przechodzenia na usługi SaaS. Kierując się swoimi wartościami – Connect (łączyć), Inspire (inspirować), Care (dbać) i Deliver (dostarczać) – Commvault zatrudnia ponad 2 700 wysoko wykwalifikowanych pracowników na całym świecie. Więcej informacji na stronie Commvault.com oraz w mediach społecznościowych: @Commvault.