Commvault
Commvault upraszcza i automatyzuje ochronę chmury dla korporacyjnych obciążeń Kubernetes
26 października 2022
Metallic Commvault
Commvault ułatwi zarządzanie danymi, ryzykiem i zgodnością z przepisami dzięki Metallic® File & Object Archive
22 listopada 2022
Show all

Commvault nagradza innowacje klientów z całego świata

Commvault

Commvault

Commvault ogłosił pierwszych zdobywców nagród Customer Innovation Awards, którymi zostali Penn State Health, Uniwersytet RWTH Aachen, Tata Consultancy Services

Commvault, globalny lider w dziedzinie zarządzania danymi w środowiskach lokalnych, chmurowych i SaaS, ogłosił podczas swojego globalnego flagowego wydarzenia – Connections: ‘Innovate with Confidence’ – pierwszych zdobywców nagród Customer Innovation Awards.

Niezależnie od pojawiających się wyzwań przedstawiciele branży IT są gotowi wprowadzać innowacje i nieustanie poszukują nowych możliwości – powiedział Sanjay Mirchandani, prezes i dyrektor zarządzający Commvault. Nigdy nie byli bardziej potrzebni niż dziś, dlatego mam przyjemność zaprezentować pierwszych zdobywców nagród Customer Innovation Awards, którzy każdego dnia wnoszą wartość dla swoich organizacji.

W uznaniu tego faktu i ogromnej wiedzy, jaką Commvault uzyskała dzięki tym organizacjom, spółka wyłoniła zwycięzców na podstawie ich wyjątkowej innowacyjności we wdrażaniu oferowanych przez Commvault rozwiązań w obszarze danych w następujących trzech kategoriach:

 • Transformacja cyfrowa – Penn State Health.
 • Automatyzacja danych – Uniwersytet RWTH Aachen.
 • Ład korporacyjny i zgodność z przepisami – Tata Consultancy Services.

Przy okazji wręczenia nagród, spółka Commvault zaprosiła też przedstawicieli American Pacific Mortgage, Oral Roberts University, CHS Inc. oraz Swinerton Inc., którzy podczas wydarzenia wzięli udział w panelach dyskusyjnych i podzielili się swoimi przemyśleniami.

Omawiając kluczowe znaczenie rozwiązania Metallic w ramach świadczonych przez Commvault inteligentnych usług zarządzania danymi w całej infrastrukturze wykorzystywanej przez jej organizację, Michele Buschman, dyrektor ds. systemów informatycznych w American Pacific Mortgage, powiedziała:

Misją American Pacific Mortgage jest pomoc w realizacji marzenia, jakim jest posiadanie domu. Jako że nasza branża cechuje się ogromną cyklicznością, potrzebujemy technologii, która da nam pewność, że nasze ogromne zbiory danych będą bezpieczne i łatwo dostępne. Przeszliśmy na rozwiązanie Metallic, aby zarządzać danymi tak szybko jak naszą działalnością. Przywrócenie plików z danymi zajmowało nam dwa dni, a dziś zajmuje mniej niż pięć minut. Rozwiązanie Metallic w odpowiednim momencie pozwoliło nam podjąć kluczowe decyzje, aby pomóc właścicielom nieruchomości, z którymi współpracujemy, w realizacji ich celów.

Informacje o zdobywcach nagród za innowacje:

Penn State Health to zatrudniająca 17,5 tys. pracowników sieć szpitali, która wykorzystuje rozwiązania spółki Commvault nie tylko w celu zapewnienia możliwości przeprowadzania ratujących życie operacji, ale także aby zapewnić zgodność z przepisami, zarządzać dokumentacją oraz chronić poufne dane pacjentów, co ułatwia temu podmiotowi leczniczemu prowadzenie działalności.

Podczas realizacji projektu cały zespół dawał z siebie wszystko. Ten wspaniały sukces odnieśliśmy dzięki wybranemu rozwiązaniu, technologii i profesjonalnemu wsparciu podczas jego wdrażania – powiedział Cory Heikel, starszy inżynier ds. systemów w Penn State Health.

Centrum Informatyczne Uniwersytetu RWTH Aachen zarządza wszystkimi operacjami informatycznymi tej uczelni oraz większej grupy instytucji akademickich korzystających z rozwiązań Spółki Commvault w tym regionie Niemiec. Znaczne inwestycje w najnowocześniejsze technologie na potrzeby studentów i naukowców pociągają za sobą konieczność zapewnienia lepszej ochrony i odzyskiwania danych w przypadku kluczowych projektów badawczych.

Dzięki Commvault znaleźliśmy produkt, spełniający wszystkie nasze wymagania, a także firmę rozumiejącą specyficzne potrzeby naszego środowiska i sposób, w jaki należy je zaspokajać – powiedział Thomas Eifert, dyrektor ds. technologii Uniwersytetu RWTH Aachen.

Spółka Tata Consultancy Services, która działa w 55 krajach i ma ponad 50 spółek zależnych na całym świecie, odgrywa kluczowe znaczenie w obszarze transformacji informatycznej i biznesowej swoich klientów. Przepisy związane z zarządzaniem danymi osobowymi i ich wykorzystywaniem nieustannie się zmieniają, a ich znaczenie nigdy nie było tak istotne jak dziś. Innowacyjność jest immanentną cechą spółki Tata, która zapewnia swoim klientom możliwość kontynuacji strategicznej działalności.

Rozbudowana oferta firmy Commvault sprawia, że możemy pomagać naszym globalnym klientom w ich cyfrowej transformacji, począwszy od masowej i bezproblemowej migracji starszych centrów danych do nowoczesnego środowiska obejmującego kilka chmur, a skończywszy na codziennym zabezpieczaniu punktów kontaktu z użytkownikiem końcowym i archiwizacji poczty elektronicznej – powiedział Deepak Pawar, dyrektor Działu IT, Centrum Danych i Usług Platformowych w Chmurze oraz Usług Infrastrukturalnych w Tata Consultancy Services.

Trójka zwycięzców została wyłoniona po analizie nominacji zgłoszonych przez Commvault klientów z całego świata. Firma gratuluje pozostałym – pochodzącym z różnych krajów – sześciu finalistom, którzy zdecydowali się na wykorzystanie nowatorskiego podejścia do zarządzania danymi w chmurze, aby unowocześnić swoją działalność przy wsparciu spółki Commvault:

 • Penn State Health (USA),
 • Yoox-Net-a-Porter Group (Włochy),
 • Diagnostyka S.A. (Polska),
 • Uniwersytet RWTH Aachen (Niemcy),
 • Arvest Bank (USA),
 • Bank Islam Malaysia Berhad (Malezja),
 • University of Melbourne (Australia),
 • Tata Consultancy Services Ltd (Indie),
 • Baptist Medical Center (USA).