Dolina Stubai
Zima w dolinie Stubai: zrównoważona, odprężająca, pełna wrażeń
12 października 2022
Dzięki, rośliny! Inicjatywa Flower Council of Holland
Dzięki, rośliny! Trwa kampania o wdzięczności dla… domowej zieleni
26 października 2022
Show all

Commvault Connections 2022 – wydarzenie dla dyrektorów ds. informatycznych zorientowanych na dane oraz specjalistów ds. IT i bezpieczeństwa

Commvault

Commvault

Commvault, globalny lider w dziedzinie zarządzania danymi w środowiskach lokalnych, chmurowych i SaaS, ujawnił dziś daty Commvault Connections 2022, najlepszego w swojej klasie wydarzenia poświęconego zarządzaniu danymi w chmurze, które zapewni klientom i partnerom wgląd i najlepsze praktyki, których potrzebują, aby pomyślnie wdrażać innowacje. Connections to wydarzenie globalne, które będzie składać się z licznych transmisji regionalnych – od 2 listopada na terenie Ameryki Północnej i Południowej oraz 3 listopada w regionach EMEA i APJ.

Commvault Connections to wydarzenie skierowane do osób decyzyjnych z branży IT zorientowanych na dane. Zapewnia wyjątkowe interaktywne możliwości, które obejmują wirtualne stoiska wystawowe, strefę prezentacji na żywo oraz panel dla klientów, w czasie którego uczestnicy otrzymają porady dotyczące rzeczywistej transformacji chmury od firm takich jak American Pacific Mortgage. Napięty plan wydarzenia obejmuje ścieżki rozwiązań skoncentrowane wokół kluczowych aspektów transformacji biznesowej – odpierania ataków ransomware, modernizacji zarządzania danymi i przemyślanego inwestowania. Nowością w roku 2022 będą także przyznawane po raz pierwszy nagrody Commvault Customer Innovation Awards oraz sponsorowane sesje rozwiązań partnerskich prowadzone wspólnie z firmami Microsoft, Oracle i innymi (ich lista wciąż się powiększa):

  • Microsoft: ochrona newralgicznych zasobów IT za pomocą Azure – Saurabh Sensharma, starszy menedżer ds. produktów grupy Azure Storage w firmie Microsoft oraz David Ngo, dyrektor ds. technologii w Metallic, Commvault
  • Oracle: ochrona przed oprogramowaniem ransomware w środowiskach wielochmurowych – Joe Corvaia, wiceprezes grup NACT ISV, MGS i MSP Sales w firmie Oracle oraz Alan Atkinson, partner zarządzający w firmie Commvault

Bill Mew, przewodniczący Grupy Roboczej ds. Cyberprzestrzeni w organizacji IARCC i dyrektor generalny Zespołu Kryzysowego:Wydarzenie Connections 2022 nie tylko odbędzie się w doskonałym momencie, ale też skupi się właśnie na nim. Właśnie teraz niezbędne jest inteligentne, zintegrowane podejście do zarządzania danymi i ich bezpieczeństwa – począwszy od strategii proaktywnej ochrony przed oszustwami cybernetycznymi, a skończywszy na skutecznych strategiach odzyskiwania danych, za pomocą których Commvault pomaga klientom ograniczyć skutki ataków ransomware.

Keith Townsend (CTO Advisor): Wydarzenie Virtual Connections 2021 przypadło mi do gustu i mogę śmiało powiedzieć, że rok 2022 jeszcze bardziej podnosi jakość wrażeń dzięki obecności hal wystawowych, ścieżek technicznych i prezentacji. Dzięki sponsorom takim jak Microsoft i Oracle, wydarzenie Connections 2022 to doskonała okazja do zapoznania się z osiągnięciami w dziedzinie zarządzania danymi w chmurze, którego klienci nie mogą przegapić.

Uczestnicy wydarzenia poznają narzędzia, które pozwolą im pomyślnie przekształcić ich działalność w obliczu współczesnych złożonych środowisk IT, bezpieczeństwa i zasobów. Aby wziąć udział w Connections 2022, zarejestruj się tutaj.

Ścieżki rozwiązań

Commvault Connections udostępni trzy ścieżki rozwiązań po trzy sesje każda:

Modernizacja zarządzania danymi: kiedy pion biznesowy chce otrzymać rozwiązanie, musisz je wdrożyć. Przejmij inicjatywę za pomocą nowoczesnej strategii zarządzania danymi, która skaluje się szybko i w inteligentny sposób, obsługuje nowe obciążenia i umożliwia korzystanie z danych w kreatywny sposób.

Odpieranie ataków ransomware: naruszenia bezpieczeństwa, wycieki i straty – mimo że bywają nieuniknione – nie muszą być katastrofalne w skutkach. Przejdź do ofensywy dzięki naszym proaktywnym i responsywnym możliwościom ochrony danych, które ochronią Twoje dane i Twoją firmę przed niepotrzebnym rozgłosem.

Przemyślane inwestowanie: choć innowacje mogą być bezcenne, budżety nigdy nie są nieograniczone. Pomożemy Ci znaleźć właściwą równowagę pomiędzy pozyskiwaniem wartości z danych a utrzymaniem na rozsądnym poziomie kosztów ich ochrony na etapie przejścia do chmury.


Informacje o firmie Commvault

Commvault (NASDAQ: CVLT) jest globalnym liderem w dziedzinie zarządzania danymi. Nasze inteligentne usługi danych pomagają organizacjom dokonywać niesamowitych rzeczy z wykorzystaniem danych, przekształcając sposób, w jaki są one chronione, przechowywane i wykorzystywane. Zapewniamy prostą i zunifikowaną platformę zarządzania danymi, która obejmuje wszystkie dane firmy – niezależnie od tego, gdzie są one przechowywane (lokalnie, hybrydowo, czy w środowiskach wielochmurowych), a także od starszych po nowoczesne obciążenia. Rozwiązania firmy Commvault są dostępne za pośrednictwem dowolnej kombinacji opcji subskrypcji oprogramowania, zintegrowanych urządzeń, zarządzania przez partnerów i usług Software-as-a-Service za pośrednictwem naszego portfolio Metallic. W ciągu 25 lat z usług Commvault skorzystało ponad 100 000 klientów, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo, zdolność oceny i gotowość do wspierania rozwoju firmy. Dowiedz się więcej pod adresem www.Commvault.com lub obserwuj @Commvault.