Karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck
SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck. Atrakcje w górach i mieście z jednym karnetem
15 listopada 2021
Commvault
Commvault powołuje Danielle Sheer na stanowisko dyrektorki ds. prawnych
13 stycznia 2022
Show all

Commvault wprowadza na AWS Marketplace inteligentne usługi związane z danymi

Commvault

Commvault

Stephen Orban, dyrektor generalny AWS Marketplace, opowiedział o przejściu do chmury podczas niedawnego Commvault Connections21 – wydarzenia poświęconego najlepszym w swojej klasie usługom związanym z danymi.

Firma Commvault – uznany światowy lider w dziedzinie inteligentnych usług związanych z danymi w środowiskach lokalnych, chmurowych i oprogramowania jako usługi (SaaS) – poinformowała o udostępnieniu Commvault Backup & Recovery oraz Commvault Professional Services w AWS Marketplace. To sklep internetowy, który ułatwia klientom wyszukiwanie, testowanie, zakup i wdrażanie oprogramowania w środowiskach AWS.

Firma Commvault nieustannie wprowadza innowacje w procesie dostarczania klientom czołowej w branży technologii, by pomóc im stawiać czoła wyzwaniom cyfrowej transformacji. Do tego celu stosuje rozwiązania chroniące dane niezależnie od miejsca – w chmurze, w lokalnym datacenter, czy w modelu hybrydowym.

Stephen Orban, dyrektor generalny AWS Marketplace i działu Control Services, poruszył ten temat podczas sesji inauguracyjnej w czasie Commvault Connections21. To globalne wydarzenie firmy Commvault odbyło się 28 października i koncentrowało się na wspieraniu profesjonalistów z branży informatycznej (IT) w unowocześnianiu środowiska ochrony danych, bardziej efektywnym zarządzaniu danymi i ograniczaniu ryzyka.

Dostępność Commvault Backup & Recovery w AWS Marketplace (wraz z opcjonalnymi dodatkami Commvault Disaster Recovery i pakietami usług Commvault Professional Services) zwiększyła zasięg najlepszych w branży rozwiązań firmy Commvault do backupu i odtwarzania danych. Zapewnia klientom AWS prostą, skalowalną i bezpieczną ochronę danych klasy korporacyjnej w nieskończonej skali oraz szybkie odzyskiwanie dowolnych obciążeń/aplikacji.

Commvault i AWS mają już wielu wspólnych klientów. Dzięki AWS Marketplace klienci otrzymują dodatkową elastyczność i możliwość wyboru, by efektywnie zarządzać krytycznymi danymi – zarówno w chmurze, jak i w lokalnych datacenter – chronić dane przed zagrożeniami, takimi jak ransomware, i odzyskiwać je, a także korzystać z inteligentnej automatyzacji w celu optymalizowania wydajności i zmniejszania kosztów.

Korzystanie z rozwiązań firmy Commvault do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych w połączeniu z AWS to dla nas idealna kombinacja – mówi Benjamin Roper, specjalista ds. tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych w firmie Parsons Corporation. Czujemy się bezpiecznie, wiedząc, że nasze dane są chronione przez dwie najlepsze firmy w branży, co jednocześnie łączy się z oszczędnością kosztów i skalowalnością, niezbędnymi do rozwoju naszej działalności.

Niezwykle ważne jest, by zapewnić klientom korporacyjnym szybkość, skalowalność i bezpieczeństwo niezbędne do tworzenia kopii zapasowych, ochrony i odzyskiwania danych, zarówno w chmurze, jak i poza nią – wyjaśnia John Tavares, wiceprezes działu Worldwide Channels & Alliances w firmie Commvault. Wprowadzając nasze produkty Backup & Recovery, Disaster Recovery oraz Professional Services do AWS Marketplace, zapewniamy klientom AWS godne zaufania rozwiązania do zarządzania danymi, które w natywny sposób wspierają usługi AWS. Dzięki temu ochrona i przechowywanie danych stają się tak łatwe, jak to tylko możliwe.

W miarę jak organizacje kontynuują transformację cyfrową i przechodzą do chmury, zapewnienie skalowalności i ochrony aplikacji/obciążeń na jak najwcześniejszym etapie jest krytyczne – dodaje Stephen Orban. Cieszymy się, że możemy powitać Commvault Backup & Recovery w sklepie AWS Marketplace, a także z tego, że nasi klienci skorzystają z rozwiązań Commvault do ochrony danych.

Więcej informacji o rozwiązaniach Commvault w sklepie AWS Marketplace można znaleźć na stronach Commvault.