Przygoda i zabawa dla całej rodziny w dolinie Stubai. Szeroka gama letnich atrakcji dla całej rodziny w ofercie BIG Family
6 lipca 2022
Commvault
Commvault określany w raportach GigaOm jako „Frontrunner” i „Outperformer” ochrony danych w chmurze hybrydowej
15 lipca 2022
Show all

Cesar Cid de Rivera nowym wiceprezesem ds. inżynierii sprzedaży w dziale międzynarodowym Commvault

Cid de Rivera powraca do Commvault, by wesprzeć dalszy rozwój nowego działu międzynarodowego

Cid de Rivera powraca do Commvault, by wesprzeć dalszy rozwój nowego działu międzynarodowego.

Commvault, ceniony lider globalnego rynku inteligentnych usług związanych z danymi w środowiskach lokalnych, chmurowych i SaaS (oprogramowanie jako usługa), poinformował o powołaniu Cesara Cid de Rivery na stanowisko międzynarodowego wiceprezesa ds. inżynierii sprzedaży. Będzie on wspierać procesy wprowadzania nowych produktów na rynek oraz ważną pracę zespołów ds. usług.

Cid de Rivera ma 25 lat doświadczenia w branży oprogramowania, w tym znaczący okres w Commvault w latach 2013-2017, gdy kierował działem usług technicznych w regionie EMEA South. Jest cenionym weteranem tej branży. Wnosi do firmy dogłębną wiedzę na temat oprogramowania jako usługi (SaaS) i zarządzania danymi, jak również doświadczenie w zakresie doradztwa przedsprzedażnego i technicznego. Ostatnio kierował zespołami w ServiceNow, a wcześniej także w Pegasystems, Symantec i Veritas.

W swojej nowej roli będzie podlegać bezpośrednio Jasonowi Webberowi, wiceprezesowi ds. usług globalnych, oraz wspierać starszego wiceprezesa i dyrektora generalnego Commvault International, Marco Fanizziego. Jako kluczowy członek międzynarodowego zespołu zarządzającego Cesar będzie rozwijać nowy dział międzynarodowy, obejmujący ponad 150 krajów rozciągających się od jego rodzinnej Hiszpanii po Nową Zelandię. Cid de Rivera będzie kierować prężnie działającym zespołem przedsprzedażnym i technicznym, odpowiedzialnym za świadczenie klientom i partnerom czołowych usług firmy Commvault w zakresie inteligentnego zarządzania danymi.

Cieszymy się, że Cesar po raz kolejny stał się częścią zespołu Commvault, a dołącza do nas w idealnym momencie, gdy zwiększamy dynamikę rozwoju całej naszej firmy – mówi Jason Webber, wiceprezes ds. usług globalnych w Commvault. Cesar będzie istotnym wzmocnieniem mojego zespołu zarządzającego ds. usług globalnych. Wniesie do niego ważną perspektywę międzynarodową i wiedzę o konkurencji, jak również wytyczy nowy kierunek naszego rozwoju w przyszłości.

Współpracując ze mną i międzynarodowym zespołem zarządzającym, Cesar będzie doskonałym atutem firmy, jeśli chodzi o dostarczanie naszych wiodących rozwiązań większej liczbie klientów na całym świecie – dodaje Marco Fanizzi, starszy wiceprezes i dyrektor generalny Commvault International.

Pochodzący z Hiszpanii Cid de Rivera dołącza do Commvault w momencie, gdy firma ogłosiła rekordowe wyniki kwartalne i roczne, w tym niesamowity wzrost przychodów stałych ze sprzedaży rozwiązań z oferty Metallic SaaS, z 1 mln USD do 50 mln USD w ciągu zaledwie sześciu kwartałów.

Koncentracja Commvault na naszych klientach i partnerach, a także obecne zakłócenia w procesie transformacji i nasze podejście do nich, to główne powody, które przyciągnęły mnie z powrotem do firmy – mówi Cid de Rivera. Z poprzedniego okresu pracy w Commvault wyniosłem wiele wspaniałych doświadczeń i nie mogę się doczekać, aby objąć funkcję wiceprezesa ds. inżynierii sprzedaży w dziale międzynarodowym. Będziemy wykorzystywać możliwości, które przed nami stoją, dzięki naszemu pewnemu statusowi lidera w zakresie technologii i dostarczania rozwiązań. Nowa struktura korporacyjna Commvault, czołowa pozycja firmy oraz funkcjonalność SaaS oferowana przez Metallic oznaczają, że mamy nieograniczone możliwości, aby pomóc naszym obecnym i potencjalnym klientom odnieść prawdziwy sukces. Zewnętrzne spojrzenie na potrzeby klienta robi największą różnicę w biznesie i wiem, że w Commvault właśnie tym wyróżniamy się na tle konkurencji.