Pełen uroku ślub w plenerze
Pełen uroku ślub w plenerze
10 lipca 2019
Stubai
NOWOŚĆ! Karnet SKI plus CITY Pass Stubai Innsbruck
26 sierpnia 2019

SIGMA International (Poland): promocja róż Avalanche+® w polskich zamkach i pałacach

Królewska Wystawa Róż

Królewska Wystawa Róż, fot. Dawid Krążyński

Od 2018 roku SIGMA International (Poland) obsługuje Dümmen Orange, jednego z wiodących producentów kwiatów ciętych na świecie. Działania agencji obejmują komunikację marki luksusowych róż Avalanche+®, znanych z dekoracji ślubów koronowanych głów i celebrytów. By ugruntować ich ekskluzywny wizerunek, zaaranżowano unikatową obecność eventową marki w polskich zamkach i pałacach.

Róże Avalanche+® eksponowano w ramach wydarzeń w Zamku Królewskim w Warszawie (Królewska Wystawa Róż, inauguracja wystawy Rządzić i Olśniewać. Klejnoty i jubilerstwo w Polsce w XVI i XVII wieku), Pałacu w Wilanowie (Dni Króla Jana), Zamku Książ (XXXI Festiwal Kwiatów i Sztuki), Muzeum Zamoyskich w Kozłówce (Róża do wszystkich rzeczy…), czy Pałacu Lubomirskich w Przeworsku (100 bukietów na 100-lecie niepodległości).

Działania agencji dla Avalanche+® obejmują ponadto m.in.: media relations, influencer marketing i komunikację w mediach społecznościowych. Za koordynację zespołu projektowego odpowiadają: Dyrektorka agencji, Anna Małcużyńska oraz Dawid Krążyński, Account Manager.

SIGMA International (Poland) od 2000 roku jest zaangażowana w komunikację sektora kwiatów i roślin w Polsce. Portfolio jej klientów tworzą m.in.: Dział rolny Ambasady Królestwa Niderlandów w Polsce, targi Flower Expo Poland, Biuro Kwiatowe Holandia, stowarzyszenie producentów chryzantem Just Chrys, czy marka roślin doniczkowych Air So Pure.

Zobacz/pobierz informację prasową (.pdf)